Durex Extra Safe krabička SK distribúcia 90ks
Kód: RK00216
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Neobsahujú spermicídny lubrikant.
Počet kusov v balení: 90 ks (5 x krabička 18ks kondómov)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kondómy |
|---|---|
| EAN: | 5052197018936-KRB-90 |
| Dĺžka: | 195mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,077mm |
| Lubrikant: | Klasický - extra lubrikované |
| Počet kusov v balení: | 90 ks |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 56mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
