Durex Feel Intimate 18ks krabička
Kód: 1567
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Anatomicky tvarované kondómy pre jednoduchšie nasadenie a omnoho lepší zážitok, veľmi jemné kondómy so zvýšenou lubrikáciou pre dosiahnutie väčšej citlivosti - lubrikované nespermicídnym lubrikantom obsahujúcim Zeus Odour Masker, ktorý prekryje zápach latexu. Model Durex Elite je v súčasnosti nahradený modelom Durex Feel Thin Fetherlite Elite.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra tenké |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5052197018875 |
| Dĺžka: | 205mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,065mm |
| Lubrikant: | Klasický - extra lubrikované |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 12 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 56mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
