Durex Feel Ultra Thin 50ks
Kód: 1315
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vďaka tomu sprostredkuje omnoho intenzívnejšie zážitky. Bol vyvinutý s unikátnym Sensi-fit designom, čo je špeciálny tvar kondómu, ktorý je navrhnutý tak, aby bol najtenší v špičke, a tým sprostredkoval najlepšie pocity v miestach, kde to chcete najviac. Lubrikované nespermicídnym lubrikantom obsahujúcim Zeus Odour Masker, ktorý prekryje zápach latexu. Model Durex Feel Ultra Thin nahrádza model Durex Fetherlite Ultima.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra tenké |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5701092114587-BLK-50 |
| Dĺžka: | 205mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,055mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 50 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 52mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
