Durex Sensual (Invisible) Extra Lubricated krabička 10ks
Kód: 493
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dĺžka: 185 mm
Šírka: 56 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra tenké |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5900627071269 |
| Dĺžka: | 190mm |
| Hrúbka: | 0,045mm |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 10 ks |
| Šírka: | 54mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
