Durex Mutual Pleasure 3ks krabička
Kód: 206
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Napustené 5% benzokaínom zvnútra, zvonka obsahujúce jedinečné prúžky a vrúbky , ktoré partnerku privedú k orgazmu oveľa rýchlejšie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne kondómy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5052197005011 |
| Dĺžka: | 205mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,07mm |
| Lubrikant: | Pre dlhšiu výdrž |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 3 ks |
| Povrch: | Vrúbkovaný s výstupkami |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 56mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
