Durex Naturals krabička 3ks
Kód: 14794
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra tenké |
|---|---|
| EAN: | 5900627095685 |
| Dĺžka: | 195mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,055mm |
| Lubrikant: | gél obsahujúci 98% prírodných zložiek |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 3 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 56mm |
| Základ lubrikantu: | voda |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
