Durex Performa Extended Pleasure 3ks krabička
Kód: 201
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Obsahuje benzokaín, látku mierne znecitlivejúcu penis, ktorá oddiaľuje vyvrcholenie. Model Durex Performa nahrádza model Extended Pleasure.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžujúce styk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5038483163931 |
| Dĺžka: | 205mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,07mm |
| Lubrikant: | Pre dlhšiu výdrž |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 3 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 52mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
