EXS Cooling chladivé kondómy 3ks
Kód: 1864
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne kondómy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5027701006686-BLK-3 |
| Dĺžka: | 194mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,068mm |
| Lubrikant: | chladivý lubrikant |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 3 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Šírka: | 54mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
