EXS Endurance Delay 50ks
Kód: 1743
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zvonka sú prezervatívy lubrikované klasickým silikónovým lubrikatom. Zvnútra sú lubrikované znecitlivujúcim gélom s obsahom lidokainu (účinnejšia látka ako benzokain, používaný konkurenčnými značkami spomaľujúcich kondómov).
Odporúčame: Po nasadení kondómu, jemne masírovať špičku penisu. Látka sa tak lepšie rozotrie po celej ploche žaluďa a znásobí svoj účinok.
Používaj s lubrikantom na báze vody.
Latexové kondómy nie sú vhodné pre ľudí alergických na latex.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hromadné balenia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5027701006402-BLK-50 |
| Dĺžka: | 185mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,07mm |
| Lubrikant: | Pre dlhšiu výdrž |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 50 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 53mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
