EXS Extreme 3 in One 72ks balenie
Kód: 357
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kondómy Extreme 3 in One od EXS sú vrúbkované kondómy, ktoré navyše obsahujú výstupky a majú rozšírenú špičku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrúbkované kondómy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5027701005856-BLK-72 |
| Dĺžka: | 193mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,065mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 72 ks |
| Povrch: | Vrúbkovaný s výstupkami |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 56mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
