EXS Glow In The Dark Krabička 3ks
Kód: 1463
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Latexové kondómy so silikónovou lubrikáciou. Svietia v tme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne kondómy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5027701002978 |
| Dĺžka: | 188mm |
| Farba: | svieti v tme |
| Hrúbka: | 0,08mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 3 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 53mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
