EXS Magnum Extra Large 72ks balenie
Kód: 345
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kondómy EXS Magnum Extra Large sú o niečo dlhšie a širšie ako štandardné kondómy a tak poskutujú väčší komfort pri nasadení a pri samotnom styku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra veľké |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5027701005788-BLK-72 |
| Dĺžka: | 195mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,07mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 72 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 56mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
