Mates Skyn Elite krabička 20ks
Kód: 1830
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra tenké |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5011831089763-KRB-20 |
| Dĺžka: | 180mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,05mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | bezlatexový (sensoprene) |
| Počet kusov v balení: | 20 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Šírka: | 53mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
