Mates SKYN Large krabička 3ks
Kód: RK00189
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dĺžka: 180mm
Farba: Priehľadná
Hrúbka: 0,065mm
Lubrikant: Klasický
Materiál: bezlatexový (sensoprene)
Počet kusov v balení: 3 ks
Povrch: Hladký
Šírka: 56mm
Základ lubrikantu: Silikón
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kondómy |
|---|---|
| EAN: | 5011831087226 |
| Dĺžka: | 180mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,065mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | bezlatexový (sensoprene) |
| Počet kusov v balení: | 3 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Šírka: | 56mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
