MY.SIZE PRO 47mm krabička 72ks
Kód: 2524
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
My.Size Pro šírka 47mm: odporúčané pre obvod penisu 9,5 až 10 cm.
Vegánske prezervatívy. Latexové prezervatívy.
Balené v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hromadné balenia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4025838436476-KRB-72 |
| Dĺžka: | 160mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,05mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 72 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Šírka: | 47mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
