Pasante Glow in the Dark 72ks balenie
Kód: 304
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pasante Glow in the Dark sú kondómy pre zvýšenie zábavy v spálni. Kondóm stačí nechať na svetle po dobu 30 sekúnd a následne bude viditeľný aj v absolútnej tme cez 15 minút.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne kondómy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5060493180400-BLK-72 |
| Dĺžka: | 180mm |
| Hrúbka: | 0,07mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Počet kusov v balení: | 72 ks |
| Šírka: | 54mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
