Pasante Smiley 50ks
Kód: 1768
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Používaj s lubrikačným gélom na báze vody.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické kondómy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5060359485106-BLK-50 |
| Dĺžka: | 190mm |
| Farba: | Priehľadná |
| Hrúbka: | 0,07mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Materiál: | Latex |
| Počet kusov v balení: | 50 ks |
| Povrch: | Hladký |
| Príchuť: | Žiadna |
| Šírka: | 54mm |
| Základ lubrikantu: | Silikón |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
