Pasante Unique 3ks krabička
Kód: 251
Bez loga eshopu
Odosielame všetky zásielky

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

TOP ceny
90% produktov v rovnakej kvalite lacnejšie nenájdete

Tovar skladom
Rýchle doručenie
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Je tenší a i napriek tomu ešte odolnejší ako latex. Hrúbka najtenšieho latexového kondómu je cca .53 mikrónov, Unique má len 15 mikrónov. Vhodný pre použitie s akýmkoľvek druhom lubrikantu. Keďže nie je z latexu je vhodný pre alergikov na latex. Balenie vo veľkosti kreditnej karty.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra tenké |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5060150680212 |
| Dĺžka: | 180mm |
| Hrúbka: | 0,015mm |
| Lubrikant: | Klasický |
| Počet kusov v balení: | 3 ks |
| Šírka: | 60mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
